Forex

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex

Sve vezano za Forex na jednom mestu !!!


2 posters

    Dealnig Desk i NDD

    Vendetta
    Vendetta


    Broj poruka : 9
    Poeni : 11
    Datum upisa : 31.05.2011
    Lokacija : Beograd

    Dealnig Desk i NDD Empty Dealnig Desk i NDD

    Počalji od Vendetta Uto Jun 07, 2011 8:15 pm

    Imam pitanje vezano za Instu, na sajtu pise da je NDD broker, sto je naravno daleko bolje od DD brokera, a opet imaju fiksne spredove, a svuda po netu pise da su fiksni spredovi karakteristicni za DD brokere...
    Moze li malo pojasnjenje ovoga?
    Takodje me zanima, koja od bitnih institucija kontrolise Instu?
    I trece , verovatno najgluplje pitanje, zar nije brokerska kuca za koju ste radili pre godinu dana bila iz Norveske?
    Vendetta
    Vendetta


    Broj poruka : 9
    Poeni : 11
    Datum upisa : 31.05.2011
    Lokacija : Beograd

    Dealnig Desk i NDD Empty Re: Dealnig Desk i NDD

    Počalji od Vendetta Uto Jun 07, 2011 9:03 pm

    Evo na forexfactory i na babypips pise da ukoliko broker nudi fiksni spread bez komisije po transakciji, da to sigurno nije Ecn NDD broker?
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Dealnig Desk i NDD Empty Re: Dealnig Desk i NDD

    Počalji od Milan support Sre Jun 08, 2011 12:14 am

    Vendetta ::Imam pitanje vezano za Instu, na sajtu pise da je NDD broker, sto je naravno daleko bolje od DD brokera, a opet imaju fiksne spredove, a svuda po netu pise da su fiksni spredovi karakteristicni za DD brokere...
    Moze li malo pojasnjenje ovoga?
    Takodje me zanima, koja od bitnih institucija kontrolise Instu?
    I trece , verovatno najgluplje pitanje, zar nije brokerska kuca za koju ste radili pre godinu dana bila iz Norveske?

    1. InstaForex is an ECN-Broker rendering high-grade trading services on Forex market. Due to cooperation with the largest market makers and huge Broker-contractors complete with broad client base InstaForex has high liquidity and opportunity to provide fast online service to its clients. http://instaforex.com/about_us.php i http://instaforex.com/ecn-broker.php

    Kao sto vidis, oni tvrde da su ECN broker i s obzirom na takvo stanje ne bih mogao nista vise da dodam.

    2.Member of InstaForex Companies Group InstaTrade Investment Company Ltd. (the Russian Federation) has licenses on Brokerage, Dealing and Capital Management issued by The Federal Financial Markets Service in November, 2008. Licenses' numbers on Brokerage, Dealing and Capital Management Services are: 077-11737-100000, 077-11739-010000, 077-11741-001000.

    Kontrolisani su od strane RAFM - ruske regulatorne agencije i agencije za sprecavanje pranja novca.
    http://instaforex.com/regulations_raufr.php

    3. Nismo vise u saradnji sa bivsom brokerskom kucom iz Norveske zbog pravila koja namece Instaforex.
    Vendetta
    Vendetta


    Broj poruka : 9
    Poeni : 11
    Datum upisa : 31.05.2011
    Lokacija : Beograd

    Dealnig Desk i NDD Empty Re: Dealnig Desk i NDD

    Počalji od Vendetta Sre Jun 08, 2011 1:03 am

    OK, hvala na brzom odgovoru.
    Nadam se da razumete zasto se interesujem.
    Jednostavno citam po malo te strane forume, i jako mi se nije svidela ideja da se laziraju visine vrednosti valutnih parova u odredjenim momentima kako bi nekome udarilo u stop loss ili za 1 uskratilo za take profit....
    Znam da Vi licno nemate veze sa time, ali reko da pitam za svaki slucaj koliko ste upuceni u te stvari, i da li ste Vi (mislim na ceo Vas tim) isto vodili racuna o tim stvarima i "proverili" Instu po tom pitanju...

    Sponsored content


    Dealnig Desk i NDD Empty Re: Dealnig Desk i NDD

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Apr 28, 2024 11:13 am