Forex

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex

Sve vezano za Forex na jednom mestu !!!


2 posters

    smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    avatar
    Radivoj


    Broj poruka : 3
    Poeni : 5
    Datum upisa : 19.04.2011

    smataram se prevarenim kao i vecina clanova Empty smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    Počalji od Radivoj Sre Maj 11, 2011 5:27 pm

    Pozdrav svima, vec duze vreme razmisljam se dal ovo da napisem, mozda nije to moja stvar ali moram naprosto. Support koji cine Luka Milan Zeljko i Petar su nam govorili kada smo bili zagrejani za forex da uplatimo novac i da nas svakog dana ocekuje live trejdovanje na skype, a nisu nam rekli par stvari koje smo morali znati a to je da u koliko dovedes nekog dobijas 1.5 po trejdu ali su nam to precutali da bi nakupili sebi dovoljan broj clanova, kad smo usli na live racune ponudili su nam razne strategije. i Naravno izmakli se i ostavili nas, kad god ih nesto pitas ili nemaju vremena ili pratite forum i sl .Mislim da ste nas naivno iskoristili i sad ste se sklonili nema vas nigde. Nudite nam sad 0.5 po trejdu a sta je sa onih 1 sto je i dalje kod vas, trebali ste nam to reci. Ako ste stvarno hteli da nam pomognete mogli ste nam kao demo clanove neko vreme uvetsi u program nego ste rekli ajte vi udjite pa vas ocekuje live trejdovanje u skype sobi stalno ce biti neko od clanova supporta. To su sve bile prazne price mozda ce sad neko ovo moje vidjenje shvatiti kao neku provokaciju ili slicno ali ja sam rekao svoje misljenje. Utorkom nas ucili kako se forum koristi , a cetvrtkom cas imamo cas nemamo i sl posto ni sami vise ne znate sta cete sa nama zatvarate skype sobu , kazete ne radi forum pa ne moze raditi ako se domen ne plati, a sad ste okacili na free hosting forum i kao sad je ok sve budite iskreni malo nemojte samo mazati oci. Govorili ste nemate nista sto ste support od inste i lagali ste nas , bas bas sam se razocarao u vas . i naravno posle ovoga znam da mi sleduje izbacivanje sa ove sobe i banovanje na forumu ali sta je tu je ja sam makar iskren za razliku od nekih ljudi .
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    smataram se prevarenim kao i vecina clanova Empty Re: smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    Počalji od Petar Sre Maj 11, 2011 5:38 pm

    Radivoj ::Pozdrav svima, vec duze vreme razmisljam se dal ovo da napisem, mozda nije to moja stvar ali moram naprosto. Support koji cine Luka Milan Zeljko i Petar su nam govorili kada smo bili zagrejani za forex da uplatimo novac i da nas svakog dana ocekuje live trejdovanje na skype, a nisu nam rekli par stvari koje smo morali znati a to je da u koliko dovedes nekog dobijas 1.5 po trejdu ali su nam to precutali da bi nakupili sebi dovoljan broj clanova, kad smo usli na live racune ponudili su nam razne strategije. i Naravno izmakli se i ostavili nas, kad god ih nesto pitas ili nemaju vremena ili pratite forum i sl .Mislim da ste nas naivno iskoristili i sad ste se sklonili nema vas nigde. Nudite nam sad 0.5 po trejdu a sta je sa onih 1 sto je i dalje kod vas, trebali ste nam to reci. Ako ste stvarno hteli da nam pomognete mogli ste nam kao demo clanove neko vreme uvetsi u program nego ste rekli ajte vi udjite pa vas ocekuje live trejdovanje u skype sobi stalno ce biti neko od clanova supporta. To su sve bile prazne price mozda ce sad neko ovo moje vidjenje shvatiti kao neku provokaciju ili slicno ali ja sam rekao svoje misljenje. Utorkom nas ucili kako se forum koristi , a cetvrtkom cas imamo cas nemamo i sl posto ni sami vise ne znate sta cete sa nama zatvarate skype sobu , kazete ne radi forum pa ne moze raditi ako se domen ne plati, a sad ste okacili na free hosting forum i kao sad je ok sve budite iskreni malo nemojte samo mazati oci. Govorili ste nemate nista sto ste support od inste i lagali ste nas , bas bas sam se razocarao u vas . i naravno posle ovoga znam da mi sleduje izbacivanje sa ove sobe i banovanje na forumu ali sta je tu je ja sam makar iskren za razliku od nekih ljudi .

    Pozdrav radivoj,

    Apsolutno nema potrebe za ovakvim postom.Nema potrebe za banovanjem stvar je samo u tvom razumevanju vezano za nas rad,očigledno je nisi dobro ispratio.
    Pre svega mi radimo vec 1.5 godinu sa nasim ljudima svakonedeljne webkonfrencije 2 puta sedmicno na skypu smo radili takođe dosta dugo no zbog obaveza nismo u mogućnosti više na skypu da radimo.
    Što se tiče rada i davanja pipova,od starta smo rekli da radimo za Instu i njihovi smo lideri ovde,shodno dome naravno da imamo određene povlastice od njih.To smo govorili i na konfrencijama.
    Forum forexfaktor je bio hakovan dosta dugo i jedva smo i bazu spasli te smo prešli na ovaj,jer nije bitno gde se nalazimo već da je brz,predhodni je imao dosta napada i sada smo na ovom.
    Najbitnije su infromacije samog foruma.
    Rebate od 0,5 do 1.5 pipa smo krenuli kada smo dobili odobrenje od naše kuće InstaForex i mislim da je to veliki korak za naše trgovce.

    Eto to je vrlo prosto i nema razloga za bilo kakvu nervozu niti negativnim komentarima.

    Post koji si predhogno napiaso neka bude upozorenje da ubuduće pišeš u normalnijem tonu...

    Uspešno trejdovanje i diskusiju ti želim
    avatar
    Radivoj


    Broj poruka : 3
    Poeni : 5
    Datum upisa : 19.04.2011

    smataram se prevarenim kao i vecina clanova Empty Re: smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    Počalji od Radivoj Sre Maj 11, 2011 5:43 pm

    Petar ::
    Radivoj ::Pozdrav svima, vec duze vreme razmisljam se dal ovo da napisem, mozda nije to moja stvar ali moram naprosto. Support koji cine Luka Milan Zeljko i Petar su nam govorili kada smo bili zagrejani za forex da uplatimo novac i da nas svakog dana ocekuje live trejdovanje na skype, a nisu nam rekli par stvari koje smo morali znati a to je da u koliko dovedes nekog dobijas 1.5 po trejdu ali su nam to precutali da bi nakupili sebi dovoljan broj clanova, kad smo usli na live racune ponudili su nam razne strategije. i Naravno izmakli se i ostavili nas, kad god ih nesto pitas ili nemaju vremena ili pratite forum i sl .Mislim da ste nas naivno iskoristili i sad ste se sklonili nema vas nigde. Nudite nam sad 0.5 po trejdu a sta je sa onih 1 sto je i dalje kod vas, trebali ste nam to reci. Ako ste stvarno hteli da nam pomognete mogli ste nam kao demo clanove neko vreme uvetsi u program nego ste rekli ajte vi udjite pa vas ocekuje live trejdovanje u skype sobi stalno ce biti neko od clanova supporta. To su sve bile prazne price mozda ce sad neko ovo moje vidjenje shvatiti kao neku provokaciju ili slicno ali ja sam rekao svoje misljenje. Utorkom nas ucili kako se forum koristi , a cetvrtkom cas imamo cas nemamo i sl posto ni sami vise ne znate sta cete sa nama zatvarate skype sobu , kazete ne radi forum pa ne moze raditi ako se domen ne plati, a sad ste okacili na free hosting forum i kao sad je ok sve budite iskreni malo nemojte samo mazati oci. Govorili ste nemate nista sto ste support od inste i lagali ste nas , bas bas sam se razocarao u vas . i naravno posle ovoga znam da mi sleduje izbacivanje sa ove sobe i banovanje na forumu ali sta je tu je ja sam makar iskren za razliku od nekih ljudi .

    Pozdrav radivoj,

    Apsolutno nema potrebe za ovakvim postom.Nema potrebe za banovanjem stvar je samo u tvom razumevanju vezano za nas rad,očigledno je nisi dobro ispratio.
    Pre svega mi radimo vec 1.5 godinu sa nasim ljudima svakonedeljne webkonfrencije 2 puta sedmicno na skypu smo radili takođe dosta dugo no zbog obaveza nismo u mogućnosti više na skypu da radimo.
    Što se tiče rada i davanja pipova,od starta smo rekli da radimo za Instu i njihovi smo lideri ovde,shodno dome naravno da imamo određene povlastice od njih.To smo govorili i na konfrencijama.
    Forum forexfaktor je bio hakovan dosta dugo i jedva smo i bazu spasli te smo prešli na ovaj,jer nije bitno gde se nalazimo već da je brz,predhodni je imao dosta napada i sada smo na ovom.
    Najbitnije su infromacije samog foruma.
    Rebate od 0,5 do 1.5 pipa smo krenuli kada smo dobili odobrenje od naše kuće InstaForex i mislim da je to veliki korak za naše trgovce.

    Eto to je vrlo prosto i nema razloga za bilo kakvu nervozu niti negativnim komentarima.

    Post koji si predhogno napiaso neka bude upozorenje da ubuduće pišeš u normalnijem tonu...

    Uspešno trejdovanje i diskusiju ti želim



    Hoces reci da sam u pravu , hvala
    Ja pisem normalnim tonom i u opustenoj varijanti, tako da ne znam odakle to da sam napet . Video sam vas rad i par stvari sam cuo prilikom ulazaka u sobu pre pocetka konferencije ali ne bih o tome ja sam izneo misljenje a i siguran sam da i ima dosta clanova koji misle tako.
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    smataram se prevarenim kao i vecina clanova Empty Re: smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    Počalji od Petar Sre Maj 11, 2011 5:50 pm

    Radivoj ::
    Petar ::
    Radivoj ::Pozdrav svima, vec duze vreme razmisljam se dal ovo da napisem, mozda nije to moja stvar ali moram naprosto. Support koji cine Luka Milan Zeljko i Petar su nam govorili kada smo bili zagrejani za forex da uplatimo novac i da nas svakog dana ocekuje live trejdovanje na skype, a nisu nam rekli par stvari koje smo morali znati a to je da u koliko dovedes nekog dobijas 1.5 po trejdu ali su nam to precutali da bi nakupili sebi dovoljan broj clanova, kad smo usli na live racune ponudili su nam razne strategije. i Naravno izmakli se i ostavili nas, kad god ih nesto pitas ili nemaju vremena ili pratite forum i sl .Mislim da ste nas naivno iskoristili i sad ste se sklonili nema vas nigde. Nudite nam sad 0.5 po trejdu a sta je sa onih 1 sto je i dalje kod vas, trebali ste nam to reci. Ako ste stvarno hteli da nam pomognete mogli ste nam kao demo clanove neko vreme uvetsi u program nego ste rekli ajte vi udjite pa vas ocekuje live trejdovanje u skype sobi stalno ce biti neko od clanova supporta. To su sve bile prazne price mozda ce sad neko ovo moje vidjenje shvatiti kao neku provokaciju ili slicno ali ja sam rekao svoje misljenje. Utorkom nas ucili kako se forum koristi , a cetvrtkom cas imamo cas nemamo i sl posto ni sami vise ne znate sta cete sa nama zatvarate skype sobu , kazete ne radi forum pa ne moze raditi ako se domen ne plati, a sad ste okacili na free hosting forum i kao sad je ok sve budite iskreni malo nemojte samo mazati oci. Govorili ste nemate nista sto ste support od inste i lagali ste nas , bas bas sam se razocarao u vas . i naravno posle ovoga znam da mi sleduje izbacivanje sa ove sobe i banovanje na forumu ali sta je tu je ja sam makar iskren za razliku od nekih ljudi .

    Pozdrav radivoj,

    Apsolutno nema potrebe za ovakvim postom.Nema potrebe za banovanjem stvar je samo u tvom razumevanju vezano za nas rad,očigledno je nisi dobro ispratio.
    Pre svega mi radimo vec 1.5 godinu sa nasim ljudima svakonedeljne webkonfrencije 2 puta sedmicno na skypu smo radili takođe dosta dugo no zbog obaveza nismo u mogućnosti više na skypu da radimo.
    Što se tiče rada i davanja pipova,od starta smo rekli da radimo za Instu i njihovi smo lideri ovde,shodno dome naravno da imamo određene povlastice od njih.To smo govorili i na konfrencijama.
    Forum forexfaktor je bio hakovan dosta dugo i jedva smo i bazu spasli te smo prešli na ovaj,jer nije bitno gde se nalazimo već da je brz,predhodni je imao dosta napada i sada smo na ovom.
    Najbitnije su infromacije samog foruma.
    Rebate od 0,5 do 1.5 pipa smo krenuli kada smo dobili odobrenje od naše kuće InstaForex i mislim da je to veliki korak za naše trgovce.

    Eto to je vrlo prosto i nema razloga za bilo kakvu nervozu niti negativnim komentarima.

    Post koji si predhogno napiaso neka bude upozorenje da ubuduće pišeš u normalnijem tonu...

    Uspešno trejdovanje i diskusiju ti želim



    Hoces reci da sam u pravu , hvala
    Ja pisem normalnim tonom i u opustenoj varijanti, tako da ne znam odakle to da sam napet
    pozdrav

    Ne znam u čemu u pravu,
    To da mi radimo za Instu smo rekli čim smo krenuli i to svi trgovci znaju.ništa tu nema specijalnog.I turnir organizujemo sa njima u saradnji jer smo njihovi predstavnici.Za web konferencije sam rekao da držimo 1.5 godinu 2 puta nedeljno.
    Moj predlog tebi jeste da doprineseš zajednici sa nekim sistemom,analizama a ne da ostavljas samo komentar kada nešto nije kako bi i želeo da bude...

    Pozdrav

    Slučaj rešen,zaključavam temu !

    Sponsored content


    smataram se prevarenim kao i vecina clanova Empty Re: smataram se prevarenim kao i vecina clanova

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 6:52 pm