Forex

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex

Sve vezano za Forex na jednom mestu !!!


+2
Jugosl@v
Petar
6 posters

    Skalpijada Diskusija

    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Ned Maj 08, 2011 12:14 pm

    Pozdrav svima,

    Ova tema biće namenjenima opštoj diskusiji vezano za sam turnir Skalpijada koji kreće uskoro...Dakle možete pisati vaše rezultate kada krene turnir,vaše impresije itd... Cool






    Forexpijaca
    forexfaktor tim
    Jugosl@v
    Jugosl@v


    Broj poruka : 30
    Poeni : 38
    Datum upisa : 20.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Jugosl@v Pon Maj 09, 2011 1:25 pm

    Pozdrav imam jedno pitanje zasto je ovako mali nagradni fond, kolko se secam receno je da ce biti 500$ nagradni fond a ispade 250$ nije mi to bas najajsnije i iskreno jako jako mali nagradni fond malo sam razocaran, za prvi put moglo je malo jace ali dobro sta je tu je silent Neutral
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Pon Maj 09, 2011 2:33 pm

    Jugosl@v ::Pozdrav imam jedno pitanje zasto je ovako mali nagradni fond, kolko se secam receno je da ce biti 500$ nagradni fond a ispade 250$ nije mi to bas najajsnije i iskreno jako jako mali nagradni fond malo sam razocaran, za prvi put moglo je malo jace ali dobro sta je tu je silent Neutral

    Nagradni fond je za prvu organizaciju ovakav a za naredne očekujemo veći...Sve zavisi o odazivu na turnir.Očekujemo dosta učesnika,tako da će ukoliko sve bude proteklo u najboljem redu sledeći put možda biti veći fond.No nije stvar u veličini nagrade jer već u samom takmičenju koje će okupiti trejdere i gde će se raširiti Forex poslovanje... Cool
    Jugosl@v
    Jugosl@v


    Broj poruka : 30
    Poeni : 38
    Datum upisa : 20.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Jugosl@v Pon Maj 09, 2011 2:57 pm

    Nagradni fond je za prvu organizaciju ovakav a za naredne očekujemo veći...Sve zavisi o odazivu na turnir.Očekujemo dosta učesnika,tako da će ukoliko sve bude proteklo u najboljem redu sledeći put možda biti veći fond.No nije stvar u veličini nagrade jer već u samom takmičenju koje će okupiti trejdere i gde će se raširiti Forex poslovanje...

    Kolko ja znam kad je neko takmicenje nagradno najbitnije je tu nagrada, drugo kolko se secam receno je da ce nagradni fond biti 500$ a ne 250$, ja cu se ukljuciti u takmicenje vezbe radi takodje zantizelje radi i nekog prestiza recimo.

    Ali na internetu mozes naci 100$ pravih para za rad na real account bez ikakvog takmicenja koje traje 2 nedelje poredjenja radi da se vidi kolko je mala nagrada za prvo mesto.

    Ja volim da se takmicim i jedva cekam da se prijavim ali u ovoj diskusiji nije to tema nego velicina nagradnog fonda, a ako je Insta dala samo 250$ onda je to stvarno malo ali dobro bolje ista nego nista. lol!
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Pon Maj 09, 2011 3:14 pm

    Za citav mesec je 500$, a za dvonedeljno takmicenje je 250$ fond nagrada. Ovaj novac ne mozete samo povuci, ali ukoliko dobro radite svu zaradu mozete povuci bez ogranicenja. Nadam se da ce uskoro fond nagrada biti veci, ono sto je prednost ove igre jeste da je ogranicen broj zemalja u takmicenju, sto daje priliku ljudima sa ovog podneblja da je osvoje, dok je kod vecina drugih igara neograniceno, sto daje veliku konkurenciju medju takmicarima.
    avatar
    onix


    Broj poruka : 2
    Poeni : 2
    Datum upisa : 19.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od onix Sre Maj 11, 2011 2:56 pm

    Pošto na skajpu bilo reči ajde da stavimo to pitanje i na forum.
    Recimo problem je zabrana trgovanja preko 3G.
    Šta oni koji koriste USB modem ili mobilni za trgovanje?
    Verujem da ne sede svi kući od jutra do mraka za računar da bi pratili berzu.Već koriste laptop ili mobilni kada su odsutni,kako bi bili u toku i koristili sve šanse koji dan donosi na berzi.Pogotovo oni koji ovo rade iz radnog odnosa.
    Znači svi koji su zaposleni ili nemaju uslove da sede kući od jutra do mrak,neće imati mogućnost da iskoriste ceo dan za trgovanje zbog tog pravila.
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Sre Maj 11, 2011 3:07 pm

    pirox ::Pošto na skajpu bilo reči ajde da stavimo to pitanje i na forum.
    Recimo problem je zabrana trgovanja preko 3G.
    Šta oni koji koriste USB modem ili mobilni za trgovanje?
    Verujem da ne sede svi kući od jutra do mraka za računar da bi pratili berzu.Već koriste laptop ili mobilni kada su odsutni,kako bi bili u toku i koristili sve šanse koji dan donosi na berzi.Pogotovo oni koji ovo rade iz radnog odnosa.
    Znači svi koji su zaposleni ili nemaju uslove da sede kući od jutra do mrak,neće imati mogućnost da iskoriste ceo dan za trgovanje zbog tog pravila.

    Nisi dobro procitao. Ovako pise: Preporuka je da se ne koristi za trgovanje GPRS ili 3G modeme.

    Sto znaci da moze, ali se ne preporucuje zbog pinga i mogucim teskocama da se udje u trejd.
    avatar
    onix


    Broj poruka : 2
    Poeni : 2
    Datum upisa : 19.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od onix Sre Maj 11, 2011 3:16 pm

    Izvinjavam se onda.Razumeo sam da je to zabrana,pogotovo što je neko na skajpu predstavio to kao zabrana i problem,pa sam i ja to tako shvatio.Inače ja često koristim i mobilni pa i usb modem za trgovanje,i nisam imao nikakakvih problema do sada.Možda sve zavisi od operatera.
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Sre Maj 11, 2011 6:56 pm

    Nema problema, sve ok.
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Pon Maj 16, 2011 1:26 pm

    Zadnje obavestenje za skalpijadu, zbog odredjenih razloga pocetak skalpijade bice odlozeno za 30.5.2011. dok ce prijave krenuti 20.5.2011.

    Nadam se da nece biti nezadovoljnih Smile
    avatar
    Milan


    Broj poruka : 1
    Poeni : 1
    Datum upisa : 19.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan Sub Maj 21, 2011 4:26 pm

    4. OBJAVA REZULTATA

    4.1. Organizator zadržava pravo na objavu podataka – “statement” posle završenog takmičenja.
    4.2. Rezultati takmičenja biće objvljeni u narednih 10 dana od zadnjeg dana takmičenja nakon završenih svih provera.

    Ako je ovo tacno, onda takmicari nece imati uvid do samog kraja takmicenja o njihovoj trenutnoj poziciji, sto daje veliku mogucnost da se na kraju kalkulise rezultatima a i volja za takmicenjem gubi smisao ako se nezna trenutni rezultat.
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Sub Maj 21, 2011 6:51 pm

    Milan ::4. OBJAVA REZULTATA

    4.1. Organizator zadržava pravo na objavu podataka – “statement” posle završenog takmičenja.
    4.2. Rezultati takmičenja biće objvljeni u narednih 10 dana od zadnjeg dana takmičenja nakon završenih svih provera.

    Ako je ovo tacno, onda takmicari nece imati uvid do samog kraja takmicenja o njihovoj trenutnoj poziciji, sto daje veliku mogucnost da se na kraju kalkulise rezultatima a i volja za takmicenjem gubi smisao ako se nezna trenutni rezultat.

    Jako je zanimljivo kako uvek prvo pomislimo na najgore, podmetanje, zavera i tako te stvari. Regularnost ce biti apsolutna jer ce biti pod super vizijom kompanije. Sto se tice tog tehnickog dela, trebalo bi da bude i live rezultati svakog racuna.

    Sto se tice kalkulisanja, toga nema jer ce pobednik sigurno imati najbolji rezultat i bice najverovatnije prezentovano.

    Bicete obavesteni sta, gde i kako. I dalje sobodno postavljajte pitanja.
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Sub Maj 28, 2011 5:38 pm

    Pozdrav narode,
    Kako teku pripreme za turnir,da li se spremate ? Cool
    Jugosl@v
    Jugosl@v


    Broj poruka : 30
    Poeni : 38
    Datum upisa : 20.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Jugosl@v Pon Maj 30, 2011 9:27 am

    Nisam u mogucnosti jos uvek da trgujem na contest racunu a kolko sam cuo ni ostali ne mogu.
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Pon Maj 30, 2011 11:47 am

    Jugosl@v ::Nisam u mogucnosti jos uvek da trgujem na contest racunu a kolko sam cuo ni ostali ne mogu.

    Ubrzo će biti rešen problem,radimo na tome...


    Pozdrav Idea
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Pon Maj 30, 2011 4:14 pm

    POdesili smo sve i možete krenuti sa trgovanjem... Cool


    SVIMA ŽELIM USPEŠNO SKALPIRANJE !!!
    Jugosl@v
    Jugosl@v


    Broj poruka : 30
    Poeni : 38
    Datum upisa : 20.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Jugosl@v Pon Maj 30, 2011 5:26 pm

    Pitanje jel se moze znati kolko ima ucesnika u prvoj skalpijadi.
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Pon Maj 30, 2011 5:30 pm

    Ima 21 ucesnik.
    avatar
    robert0380


    Broj poruka : 3
    Poeni : 3
    Datum upisa : 21.05.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od robert0380 Uto Maj 31, 2011 9:33 pm

    pa nema nas puno, ali taman. mali turnir Smile s obzirom na moj level nije loshe cak sam 28 pipsova u plusu Smile
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Uto Maj 31, 2011 10:59 pm

    Ponovo naglasavam da se TP racuna samo 10 pipa bez obzira da li skupite 30 pipa u jednom trejdu i jedini lot sa kojim se radi je 1. Srecno i dalje, malo vas je, velika je sansa da se uzme novac Smile
    Petar
    Petar
    Admin


    Broj poruka : 174
    Poeni : 323
    Datum upisa : 13.04.2011
    Lokacija : Beograd

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Petar Sre Jun 01, 2011 2:47 pm

    robert0380 ::pa nema nas puno, ali taman. mali turnir Smile s obzirom na moj level nije loshe cak sam 28 pipsova u plusu Smile

    Da Roberte nema puno ali to je i draž ovog prvog turnira.Malo takmičara i veća mogućnost da zaradite neku od nagrada... Cool
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Milan support Čet Jun 02, 2011 12:05 pm

    Za vikend 4-5.6. ce izaci prvi rezultati za prva 3 mesta. Napravicemo presek da znate kako radite.

    Sponsored content


    Skalpijada Diskusija Empty Re: Skalpijada Diskusija

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 4:55 pm