Forex

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex

Sve vezano za Forex na jednom mestu !!!


2 posters

    Forex Final Solution

    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Forex Final Solution Empty Forex Final Solution

    Počalji od Milan support Sre Apr 20, 2011 10:45 am

    Odlicna skalper strategija, upustvo je na engleskom jeziku u .pdf fajlu. U skorije vreme prevescemo na srpski, a dotle da imate odmah da preuzmete i da se upoznate sa radom. Sva objasnjenja su napisana od samog autora strategija i sadrzana su u PDF fajlu. Bilo bi dobro da se ponovo kace slike ulazaka po strategiji kao na prethodnom forumu.

    Kopiranje indikatora:

    1) Copy all EX4 files in the package you got from me to: C:\Programfiles\MetaTrader\experts\indicators folder.
    2) Copy the FFS_v1 to C:\Programfiles\MetaTrader\templates folder.
    3) Open your Meta Trader platform (Restart it if open under installation).
    4) Open up a new chart of the pair you want to trade.
    5) Go to Charts/templates and open FFS_v1 on your chart.


    Preuzmi strategiju ovde - [You must be registered and logged in to see this link.]
    Jugosl@v
    Jugosl@v


    Broj poruka : 30
    Poeni : 38
    Datum upisa : 20.04.2011

    Forex Final Solution Empty Re: Forex Final Solution

    Počalji od Jugosl@v Pet Maj 13, 2011 12:09 pm

    Pozdrav svima evo ja bih da okacim jedan lep svez primer ove skalperske strategije.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Sa napomenom da sam na indikatoru (sa kuglicama) FFS TP Stop loss izvrsio odredjena podesavanja koja mozete i vi sami da izvrsite ako desnim klikom na indikator udjete u properties ili svojstva indikatora, ono sto sam ja promenio jeste Deviation od 1 na 2 i Money risk od 0.5 na 0.2 to znaci manji rizika i manje laznih ulaza ko je juce bio na webinaru cuo bi to :)evo i slike.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Molio bih kolege koje rade ovu strategiju da kace slike sa ulazima nije vazno ako je gotov ulaz vazni su primeri za buduce trejdere i one koji nisu radili FFS strategiju.

    P.S. Ja licno odma ulazim cim vidim signal to nije bas po startegiji ali ja sam takav trejder mozda malo agresivan ali mi odgovara taj nacin, u svakom slucaju da ste usli na sledecu svecicu kao po pravilu opet bi imali 10-20 pipa ;-)
    avatar
    Milan support


    Broj poruka : 136
    Poeni : 271
    Datum upisa : 14.04.2011

    Forex Final Solution Empty Re: Forex Final Solution

    Počalji od Milan support Pet Maj 13, 2011 1:02 pm

    Bitno je da radi Smile

    Sponsored content


    Forex Final Solution Empty Re: Forex Final Solution

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Apr 29, 2024 2:53 am